ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mjeku

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
isamete
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 33
Vendi : Prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 20/07/2009

MesazhTitulli: Mjeku   29/8/2009, 7:22 pm

--------------------------------------------------------------------------------

MJEKU
Doktor mė dhemb ēdo vend nė trup prek kokėn - mė dhemb, prek gjoksin - mė dhemb, prek kėmbėn mė dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke nė rregull po gishtin e ke te thyer.

Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mjeku
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: