ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 humor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: humor   10/10/2008, 1:54 pm

Kishin dale per gjah dy shoke,kur po ecnin malit pane nje lepur,dhe gjuajten te dy,por as njeri nuk e qelloi lepurin.lepuri duke ikur me vrap kaloi afer nji qobani.duke u mburrur gjuejtaret tha njeri oh qna iku lepuri mashkull,por tjetri tha jo ishte femer.eh duke u zene njeri mashkull e tjetri femer,i thane njeri tjetrit te pyesim qobanin.a ishte femer a mashkull ai lepuri e pyeten?qobani u tha ishte mashkull.te dy shoket kurioza e pyeten,ku e din ti se ishte mashkull?qobani tha,po e nigjova lepurin duke thene ah qa mi kan rrujt koqet qato dy gjuejtar haaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:54 pm

KETE PERALLE E NJOHIN TE GJITHE PO KETE VERSION NUK E KENI DEGJUAR.BEHET FJALE PER PERALLEN"KESULKUQJA".NJE DITE KESULKUQJA PO SHKONTE NGA NENA DHE RRUGES SHIKON NJE SHKURE QE LEVIS DHE VETE TA SHIKOJE .ATJE GJEN UJKUN I THOTE:UA MO UJK PSE E KE SYRIN KAQ TE MADH?DHE UJKU I THOTE PO IK MOJ KESULKUQE.DHE UJKU IKEN.VAZHDON TE ECE KESULKUQJA.PRAPE SHIKON NJE SHKURE VETE E SHIKON UJKUN SERISHT.UA MO UJK PSE E KE UNDEN KAQ TE MADHE? DHE UJKU PERSERI I THOTE:PO IKE MO KESULKUQE DHE IKEN.SERISHT SHIKON NJE SHKURE QE LEVIS E I THOTE.UA MO UJK CE KE KETE GOJE KAQ TE MADHE?DHE UJKU I PERGJIGJET :PO IKE MOJ KESULKUQE SNA LE REHAT TE DHITEMI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:54 pm

i kan pas nxan niher do indijan thaqin,sejdiun,limen
kta ju kan than me i liru
ata ju kan than duhet mi plotesu tri kushte
1 me pi ni kove me uj
2 me ja thy kamen arushes
3edhe me ba sex me ni indiane
ja nis sejdiu po nuk munet me pi ni kove me uj
lima e pin po nuk munet me ja thy kamen arushes
thaqi e pin koven me uj
edhe hin me ja thy kamen arushes
kta prit se po del prit se po del ai hiq kur dul mas ni ore me tesha tshkyne edhe tha eeee ku asht indianja tia thej kamen
hehehehehe ai se nuk e kupton lexone ngadal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:54 pm

ishte nje burr edhe nje prift,edhe u kalon nje grua aty afer, i thot burri priftit, ca me jep ta qi un, do te jap mushken,i thot prifti.gruaja u nis te qante burrin e saj qe i kishte vdekur,mbrapa saj shkon edhe ky,gruaja u ul e filloi teqante.,aty pran u ul edhe ky e nisi te qaj.i thot gruaja cake qe qan?,me ka vdekur gruaja .po ti per ke qan? me ka vdekur burri,nga se te vdiq gruaja?e qiva shum fort.do qish edhe mua se dua te vdes dua te shkoj te burri.ne rregull i thot.prifti kishte hipur ne nje pem edhe shikonte .te trungu ipemes afrohet burri me gruan edhe fillojn te bejn seks,ne nje moment gruaja con koken lart,dhe shikon priftin qe po qeshte,qesh ti qesh se un po vdes,*** ti *** se mushka ime e piu...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: humor   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
humor
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Humori-
Kėrce tek: