ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 letra dashurie

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: letra dashurie   10/10/2008, 1:40 pm

te dua sa qielli te dua sa toka te dua o zemra ime te dua sa e gjith bota..te puth shum shum shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:40 pm

e dua te dua ta them te verteten nese eshet nevoja per ty e jap jeten.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:40 pm

nese mendon se per boten nuk vlen asgje je bota per dike
te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:41 pm

Sot te vrava pabesisht ashtu siq din te vras nje djall ngrita dolli me gjakun tend dhe leva me te kuben e qiellit mu zhduken krahet me dolen briret ndaj me rezuan ne greminen e ferit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:41 pm

mendon se te dua kur mora vesh se me kishe pergojuar se ishim te dashurur por kot eki pas sene enderr kurr nuk kam me te dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:41 pm

Neser ndoshta do te kerkoj falje perultesisht,ashtu siq mund te lyp falje veq nje njeri,do te endem eperhumbur neper redhate pogatoritme koken ulur me lot endez ne sy ,do te guxoj te kerkoj meshir zotit dhe do ti lutem pambarimisht te te ringjall ai ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:41 pm

Dje te desha pabesueshem ashtu siq mund te doj nje engjell u magjepsa nga qenja jote mashtruse ndaj te dhurova Aureolen time qielore te fala pfajsin ty mekatarit te ulet,por ti e shkele ate ne menyr mizore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:42 pm

Larg, Malli kėrkon tė mė afrojė afėr teje por larg,
shume largė je .
Syt e mi tė pėrlotur nga pritja e zgjaturė,
buzėt e mija tė pėrvluara nga etja ,
e vallė kur do ta shuaj kėtė etje ???
Syri tė kėrkon, s'tė gjen ,
vetėm loton dhe pret,
Zemra nuk i beson syrit ,
Qindra , mijėra kilometra largė neshė ,
Pėr ne nuk ka ndarje , por durim .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:42 pm

as tigri, as luani, asdeti, as oqeani, as bota ne pergjithsi nuk mund te me ndaj ti dy zogj jemi nje shpirt e kemi e di qe afer sjemi por prap nje zemer e kemi te dua deri sa te vdes edhe kur te vdes ne at bot te pres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: letra dashurie   10/10/2008, 1:42 pm

tė jeshe vajze eshte shum veshtir sepse cdo idiot te dhot lamtumir k.r.g
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: letra dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
letra dashurie
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Letėrsi :: Letėrsi-
Kėrce tek: