ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per policet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Per policet   9/10/2008, 4:00 pm

Nje dite nje polic ndalon nje makine dhe i nevrikosur se nuk arriti te gjente gabimin me te vogel per ta gjobitur, (ose me mire te themi per te marre nje 5 mije lekshe) Ihtote shoferit;
-Cfrae ke ne bagazh?
-Asgje zoti polic, vec nje makine llogaritese
-Hape bagazhin te shohim!
E hapen bagazhin dhe cfare te shohesh, aty kishte nje kallash, dhe polici i drejtohet perseri shoferit
-Po ti me ke tallesh?
-Jo zoti polic nuk po tallem
-Po ti me the se ke nje makine llogaritese, ndersa ketu kemi nje kallash?!
-Epo zoti polic neve me kete i bejme llogarite (lajme hesapet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
GhOsT-BoY
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 34
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Re: Per policet   9/10/2008, 4:19 pm

mir mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ks-grup.msnyou.com
 
Per policet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Humori-
Kėrce tek: