ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fėmija Kurioz

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
arber
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 24
Vendi : Breznic
Reputacioni : 0
Registration date : 21/08/2008

MesazhTitulli: Fėmija Kurioz   23/9/2008, 7:50 pm

Fėmija Kurioz

Njė herė njė fėmijė i vogėl pyet mamanė e tij qė ishte shtatėzanė:
- O Mami, pse e ke barkun e madh ti?
Dhe Mamaja ja kthen: Sepse pres njė femijė!
Njė ditė djali shef njė burrė qė e kishte barkun e madh dhe e pyet:
- Xhaxhi po ti ēfarė po pret?
Ai ja kthen: Po pres autobuzin!
- Fėmija i thotė: Po doli biēikletė do ma japėsh mua?


Edituar pėr herė tė fundit nga Magic Gun nė 24/9/2008, 4:11 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : E permiresova titullin)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 104
Age : 28
Vendi : New Orleans
Humor : rasim thaqi leci
Reputacioni : 0
Registration date : 16/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   25/9/2008, 1:23 am

ghueughugew\higl;i\ihwush;glheus\
a kilifili fiuuuuuuuuuuuuuu

_________________
O Zot , Mė jep mend sa tė mendoj , Edhe frym sa tė frymoj , Mė jep dije sa tė di , Se veq ti je Perėndi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://icq-grup.n-stars.org
arber
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 24
Vendi : Breznic
Reputacioni : 0
Registration date : 21/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   27/9/2008, 6:20 pm

uhdaisdhan sodyasd a????????//asdpou asydasd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 23
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   28/9/2008, 12:32 pm

hej pa postime palidhje bre mos u boni bala guhguhguhguggu

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 24
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   3/10/2008, 11:14 pm

Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 23
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   6/10/2008, 7:45 pm

ja nuk ta jep bicikleten se i vyn me shku ne pun, e autobusin ja kish dhon burrit vet se ish kon shofer, kshtu qe djali met me gishta ne goj. ghughuhgh

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fėmija Kurioz   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fėmija Kurioz
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: